Jul 04, 2020

Planeta Mezi Dv Ma Slunci Paperback

planeta mezi dv ma slunci paperback

Planeta mezi dvěma slunci je milostným vyznáním Alien univerzu a mistrovskou prací s psychologií postav a postupným budováním mytologie (s kterou se následně pracovalo v Dies Irae). Čtení Fabiana je (jako jednoho z mála českých žánrových autorů) zkrátka slast!

Carpe Diem: Planeta mezi dvěma slunci - Robert Fabian ...

Všechny informace o produktu Kniha Planeta mezi dvěma slunci - Robert Fabian, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Planeta mezi dvěma slunci - Robert Fabian.

Planeta mezi dvěma slunci - Robert Fabian - Megaknihy.cz

Vesmír je nebezpečné místo. Není snadné v něm přežít. A někdy je těžké i zemřít.Vězeňská transportní loď SFPS Tecora se zřítí v nehostinné poušti žhavé planety mezi dvěma slunci. Ze stovek lidí se zachrání osm trosečníků. Pětice trestanců, jeden dozorce a dva civilisté. Nemají se zrovna v lásce. Ale jestli chtějí přežít, musí se naučit spolupracovat.

Kniha Planeta mezi dvěma slunci - Robert Fabian ...

Planeta mezi dvěma slunci Autor: Fabian, Robert Nakladatel: Straky na vrbě EAN: 9788087364611 ISBN: 978-80-87364-61-1 Popis: 1× kniha, brožovaná, 632 stran, česky Rozměry: 14 × 21,3 cm Rok vydání: 2016 (1. vydání)

Planeta mezi dvěma slunci (Robert Fabian) | Detail knihy ...

Planeta mezi dvěma slunci - reedice v autorově novém přebrusu. Planeta mezi dvěma slunci - reedice v autorově novém přebrusu. Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. ...

Planeta mezi dvěma slunci – Fabian Robert – FantasyPlanet

Vykupujeme od 18.5. Pondělí, středa, pátek: 10-12 a 14-16, středa až do 18.00.. Výběrově dokupujeme odbornou literaturu.Učebnice jen ojediněle (chybějící tituly), ostatními druhy literatury jsme silně překoupeni.

Planeta mezi dvěma slunci - Fabian Robert - SEVT.cz

Planeta mezi dvěma slunci. ... Vězeňská transportní loď SFPS Tecora se zřítí v nehostinné poušti žhavé planety mezi dvěma slunci. Ze stovek lidí se zachrání osm trosečníků. Pětice trestanců, jeden dozorce a dva civilisté. Nemají se zrovna v lásce. Ale jestli chtějí přežít, musí se naučit spolupracovat.

Planeta mezi dvěma slunci - Robert Fabian | Kniha na Alza.cz

Planeta mezi dvěma slunci je druhá Fabianova vydaná knížka. A nutno říci, že povedená. Autor je český spisovatel klasické space-opery. Ve svých dílech zobrazuje vlastní vizi ne až tak vzdálené budoucnosti. Letopočty ve svých knížkách (snad záměrně) neuvádí. Já osobně bych si tipl 23. až 24. století.

Planeta mezi dvěma slunci n.v. + bonus – FantasyPlanet

Planeta mezi dvěma slunci 2. vyd., Fabian Robert , Fabian Robert - Druhé vydání SF románu ze série o mariňácích, jak je dobrým zvykem doplněné o dvousetstránkovou novelu Expresní zásilka.

Planeta mezi dvěma slunci | Scifi magazín Vanili.cz

Kniha: Planeta mezi dvěma slunci – Robert Fabian ... je těžké i zemřít.Vězeňská transportní loď SFPS Tecora se zřítí v nehostinné poušti žhavé planety mezi dvěma slunci. Ze stovek lidí se zachrání osm trosečníků. Pětice trestanců, jeden dozorce a dva civilisté. Nemají se zrovna v lásce.

Planeta mezi dvěma slunci / Expresní zásilka --- LEGIE ...

Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Planeta mezi dvěma slunci. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Planeta mezi dvěma slunci + Expresní zásilka. FABIAN Robert. Info: Straky na vrbě, 2016 (takto 1.) - brož., 620 str. EAN: 9788087364611 ISBN:

Planeta | Slovník cizích slov

Kniha: Planeta mezi dvěma slunci (Robert Fabian). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!

Carpe Diem: Planeta mezi dvěma slunci - bazar | Databáze knih

Planeta mezi dvěma slunci - reedice s bonusem. Autor: Robert Fabian. Autor přebálky: David Spáčil. Edice: Česká fantastika (110) ISBN: 978-80-87364-61-1 Cena: 350,- Kč (poštovné zdarma!) Novinka! Vyšlo 6.12.2016 Skladem! Vesmír je nebezpečné místo. Není snadné v něm přežít.

Planeta Tří Sluncí - Blog iDNES.cz

Je jím planeta Uran, která má nakloněnou rotační osu vůči Slunci o 97,9°, což znamená, že je ke Slunci natočen ne rovníkovými pásy, nýbrž jeho póly. K lepší představě si můžeme, představit, že se po oběžné dráze kolem Slunce neotáčí, nýbrž valí se jako sud.

Každá planeta naší Sluneční soustavy je něčím výjimečná ...

Planeta Devět je 20 krát vzdálenější, což je hodně i v astronomických termínech. Pro srovnání, nedávno letěla sonda NASA New Horizons k Plutu a tato cesta ji trvala 9 let. Let do nové, deváté planety by trval 54 let. A to ještě v tom lepším případě, když by se planeta přibližovala k Slunci.

Planeta X a fenomén 2012 | Sluneční soustava | Články ...

Merkur je nejbližší planeta ke Slunci. Svůj název dostal podle římské mytologie a znamená to posel bohů. Poloměr Merkuru je 2439 km. Obíhá ve vzdálenosti 58 000 000 km od Slunce,a to vždy jednou za 88 dní. Kolem své osy se otočí za 58 dní a 16 hodin. Znamená to, že na Merkuru jsou velmi dlouhé dny a noci.

Planety Sluneční soustavy || Referát » Splhej.wz.cz

Merkurův přechod přes Slunce: Nejmenší planeta se mihla v tranzitu. V pondělí 9. května jsme mohli být svědky vzácné události, jež se stává zhruba jednou za deset let: Merkur uskutečnil svůj tranzit mezi Zemí a Sluncem.

Astronomické informace

Druhá nejmenší planeta. Nejvyšší objevená hora s výškou 21km. Nachází se zde zmrzlá voda. Měsíce Phobos a Deimos. Jupiter: 778 mil.km : 69911km: Největší a nejtěžší planeta. Slunci nejbližší plynný obr. Třetí nejjasnější objekt na obloze. Velká rudá skvrna (stálá atmosférická bouře).

Planety - Sluneční soustava | Ábíčko.cz

Merkur je neblíže ke Slunci ze vs¨šech planet. Obíhá proto kolem Slunce výrazně rychleji než všechny ostatní. Kolem své osy se ale otáčí velmi pomalu, jeden den na Merkuru trvá 29 našich pozemských. Merkur patří mezi tělesa sluneční soustavy nejvíce pokrytá krátery.

Planety | Planetarní stezka

Planeta se otepluje a hladina moře stoupá rychleji, varují meteorologové 22. září 2019 Dopady klimatických změn jsou stále intenzivnější a urychlují se, uvedla ve své nejnovější studii...

V E S M Í R - jeho základy a SLUNEČNÍ SOUSTAVA - Planeta Země

Prakticky všechny, ale rozhodně ne Dies irae. V tomto díle Fabian spojí příběhy trosečníků z Planety mezi dvěma slunce a družstva Charlie. Celá kniha je velmi neurčitá a figuruje v ní spousta bolesti za hranici poznání a okamžiků uvědomění si velikosti vesmíru a svojí roli v něm kdy si bohužel ubohý čtenář pod ...

Planety sluneční soustavy

Je podstatná, pokud chceme posílat rakety do kosmu, ale má i praktičtější dopady. Je to třeba právě ona, která má vliv na to, zda planeta má atmosféru a jaký je její charakter. Obyvatelný svět by zřejmě měl mít únikovou rychlost mezi 4 – 20 km/s, popřípadě v rozmezí ještě užším.

Tajemná 12. planeta Nibiru - Marduk

"Objev je jedinečný právě v tom, že tato planeta je u nejbližší hvězdy ke Slunci a že má skoro stejnou hmotnost jako Země. Kromě toho je zřejmě kamenná a nachází se v obyvatelné zóně, což znamená, že na jejím povrchu panuje taková teplota, že pokud by na něm byla voda, tak se může nacházet v kapalném skupenství.

pesleří...: DV… jak na vesmír

Počet stran: 612, Cena: 293 Kč, Rok vydání: 2014, Nakladatelství: Straky na vrbě, Den božského hněvu. Den, který má být posledním pro celou lidskou rasu. Dies irae. Šikovný český autor military sci-fi staví před své mariňáky hodně těžký úkol. Pokud tedy vůbec ...


Planeta Mezi Dv Ma Slunci PaperbackThe most popular ebook you must read is Planeta Mezi Dv Ma Slunci Paperback. I am sure you will love the Planeta Mezi Dv Ma Slunci Paperback. You can download it to your laptop through easy steps.

Planeta Mezi Dv Ma Slunci Paperback